Parmaklarızın ucundaki kalite ve lezzet kapınıza kadar geliyor

tarafından
128
Parmaklarızın ucundaki kalite ve lezzet kapınıza kadar geliyor

Çikolata küçük büyük demeden herkesin çok sevdiği vazgeçemediği bir lezzettir. Özel günlerde, kutlamalarda, doğum günlerinde hediye paketi olarak gönderilebilmektedir. Özel çikolata paketleri kadınların en çok beğendiği hediyelerden bir tanesi olmaktadır. İsteğe göre çeşitlendirilebilen çikolata paketlerimiz bulunmaktadır. Sevginizi göstermenin en kolay yolu Sevimli Siyah Kuzum Karışık Çeşnili Pralin göndermekten geçer. Eğer eşinize, sevgilinize veya arkadaşınıza özel bir jest yapmak onu mutlu etmek istiyorsanız bu şekilde lezzetli çikolata paketleri gönderebilirsiniz. İsteseniz ayıcıklı, kuzulu kalpli istediğiniz arzuladığınız gibi gönderebilirsiniz. Online çikolata siparişi vererek, hediyenizin hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerimiz doğrudan fabrikadan en taze haliyle gönderilmektedir. Ayrıca içeriği ile ilgili şüphesi olan müşterilerimiz için; ürünlerimizin hiçbirinin içinde domuz yağı, alkol ve katkıları bulunmamaktadır. Hem lezzeti hem de içeriğinin tertemiz olması sebebiyle tercih edebilirsiniz..

Artık hediye seçiminde internet üzerinden gönderilen hediyeler çok daha fazla beğenilmekte ve rağbet görmektedir. Bu sebeple istediğiniz çeşitte çikolatayı sitemiz üzerinden seçebilir, sevdiklerinizin mutluluğunu katlayabilirsiniz. Size uygun olan çikolata seçeneklerini sepete ekleyebilirsiniz. En çok sevilen çikolata çeşitlerimiz; krokanlı, bal bademli, fıstıklı, bademli bitterli, fındıklı kremalıdır. Bu çikolatalara ek olarak daha çok fazla çikolata çeşitlerimiz bulunmaktadır. Yaldızlı kalp çikolatalarımız da özellikle sevgililer günü, anneler günü ya da doğum günlerinde çokça tercih edilen çikolata çeşitlerinden bir tanesidir. Çikolatalarımızın her bir çeşidi özeldir bambaşka lezzetlere sahiptir. Özel günlerinizde, ya da sadece kendiniz için https://www.melodicikolata.com linkinden, istediğiniz çikolatayı seçebilirsiniz. Çikolatalarımız oldukça lezzetli olduğu için kahve veya çayın yanına misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Misafirleriniz onlara ikram ettiğiniz çikolatalara bayılacaklardır. Sizin bu lezzetli çikolataları nereden aldığınızı mutlaka merak edecek soracaklardır.

Çikolatalarımız çeşitli konseptler için hazırlandığı için her özel güne uyum sağlayabilir. Bayram için çeşitli çikolatalar, kona düğün, kız isteme, bebek çikolatası gibi çeşitli özel günlere uyum sağlayabilen çikolatalar tasarlıyoruz. Sizin isteğine göre birçok çikolata çeşidinin yanında beyaz draje, bitter draje, sütlü draje, spesiyal çikolata gibi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Çikolatalarımızın her biri eşsiz bir tada lezzete sahiptir. Çikolatalarımız damakta tadı kalan bir tadıma sahip olduğu için müşterilerimiz tekrar tekrar alışveriş yapmaktadırlar. İnternet sitemizden güvenli bir şekilde çikolata alışverişinizi yapabilirsiniz. Ayrıca 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargonun bizden olduğunu unutmayın. Hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz pazartesi günüden itibaren gönderilmeye başlar. Kargo seçeneği ile saat 14.00’e kadarki siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmiş olur. Bu sebeple sitemizden alışveriş yaparken saat 14.00’e kadar alışverişinizi tamamlarsanız siparişiniz daha çabuk elinize ulaşabilir. İstanbul dışında yer alan siparişler mesafeye bağlı olaraktan en fazla 2-4 iş günü içinde teslim edilmektedir. Teslimat süresinde çikolatalar özenle paketlenip korunduğu için çikolataların şeklinde ve dokusunda hiçbir hasar olmamaktadır. Güvenle hediye çikolata seçimlerinizi sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.